Jesteś tutaj: O Nas technologie

TECHNOLOGIE

GWARANCJA JAKOŚCI

Tak to nazywamy, gdy wszystkie ważne cechy łącza się ze sobą dla tkanin sportowych: materiały funkcjonalne, precyzyjne cięcia i dobra wytrzymałość. Ponieważ odzież sportowa powinna być wygodna i podążać za każdym ruchem. Nawet podczas intensywnego użytkowania i na dłuższą metę. Właśnie to osiągają sportowe materiały ERIMA, ponieważ są odpowiednio dostosowane do twoich potrzeb. I były przez 118 lat.
GWARANCJA JAKOŚCI

MATERIAŁY, KTÓRE DZIAŁAJĄ

Rozwijamy nasze tekstylia sportowe, abyś czuł się dobrze! Dlatego stosujemy najnowocześniejsze materiały, które doskonale łącza komfort i funkcjonalność. Dzięki temu możesz być przyjemnie suchy i świeży nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Nasze materiały są nie tylko oddychające, ale również sprężyste i pozbawione ocierających ciało szwów.Idealna kombinacja do uprawiania sportu przez długi czas.
MATERIAŁY, KTÓRE DZIAŁAJĄ

STYL KTÓRY PASUJE

Niezależnie od tego, jaki jest "Twój" sport, nasza idealnie skrojona odzież porusza się razem z Toba. Ponieważ ERIMA dostosowujemy odzież do ciebie i twoich ruchów. Analizujemy ludzi w różnym wieku i różnych rozmiarach. Raz po raz. Rezultatem jest odzież sportowa, która pasuje jak ulał.
STYL KTÓRY PASUJE

KOLORY KTÓRE POZOSTAJĄ NIEZMIENNE

Kolory są częścią DNA każdej drużyny. Na pewno znajdziesz swoje ulubione wśród naszych różnych kombinacji kolorów. Wszystkie tkaniny ERIMA są trwałe i odporne na działanie światła, dzięki czemu zawsze pozostaną takie same. Dzięki nowoczesnym technikom barwienia i mieszankom kolorów nasze wspaniałe kolory zachwycają nawet po wielu zastosowaniach i praniach.
KOLORY KTÓRE POZOSTAJĄ NIEZMIENNE

JAKOŚĆ PREMIUM TO DETALE

Zanim założysz element odzieży ERIMA, masz pewność ze został on dokładnie przetestowany przez nas. Szczególną uwagę zwracamy na jego doskonałe wykończenie na etapie produkcji tekstyliów. Różne testy, pomiary i cykle mycia w naszej fabryce zapewniają, że otrzymasz to, co obiecujemy: Najwyższa jakość.
JAKOŚĆ PREMIUM TO DETALE

ODPOWIEDNIO DOPASOWANE

Odzież sportowa musi być wyjątkowo odporna na zużycie. Dlatego wykańczamy naszą odzież w ten sposób, aby szwy były w stanie wytrzymać duże zużycie. Wysoce elastyczna struktura materiałów zapewnia swobodę ruchów. Dzięki szczególnie płaskim szwom nic się nie ściera ani nie szczypie. I dlatego, nawet zła pogoda nie powstrzymuje cię od sportu! Klejone, wodoszczelne szwy są używane w naszych kurtkach odpornych na warunki atmosferyczne.
ODPOWIEDNIO DOPASOWANE

JASNY SYGNAŁ!

Regularne kontrole przeprowadzane przez krajowe i międzynarodowe instytuty, takie jak TÜV Rhineland potwierdzają: tkaniny ERIMA są nietoksyczne!
JASNY SYGNAŁ!
61 835 22 31
biuro@gamesport.pl